Новини 2019-03-28 14:19

В ОРДіЛО оголосили "мобілізацію" для недопуску жителів на вибори президента України - розвідка

Зокрема, працівників бюджетних установ та підприємств скликають на десятиденні збори для занять з вогневої підготовки, захисту від зброї масового ураження і т. д.

На окупованому Донбасі оголосили "мобілізацію", щоб не допустити місцевих жителів на президентські вибори в Україні. Про це у четвер, 28 березня, під час брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони Максим Праута, посилаючись на Головне управління розвідки.

 

Зазначається, що окупаційна адміністрація посилює підготовку "мобілізаційного резерву". Так, 23 березня на базі незаконних підрозділів проводиться "мобілізація" серед працівників бюджетних установ та підприємств на десятиденні збори для занять з вогневої підготовки, захисту від зброї масового ураження і т. д.

 

"У той же час окупаційна адміністрація шляхом залучення мешканців тимчасово окупованій території Донбасу до мобілізаційних заходів планує штучно обмежити кількість громадян, які змогли б приїхати на виборчі дільниці 31 березня для участі у виборах президента України", - додав Праута.

 

Як повідомляли, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей створюють спецзагони для придушення можливих акцій у ході президентських виборів в Україні.

 

Крім того, перед президентськими виборами, які відбудуться 31 березня 2019 року, російські окупаційні адміністрації  на Донбасі залякують місцевих жителів, щоб вони не виїжджали на підконтрольну Україні територію для голосування, а також готують антиукраїнські акції.