Новини 2019-03-28 15:57

Порошенко підписав указ про грошову винагороду Героям України

Зазначається, що одноразова грошова винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму.

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про одноразову грошову винагороду особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку". Про це у четвер, 28 березня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

 

Зазначається, що тепер Героям України виплачується одноразова грошова винагорода, а у разі присвоєння звання посмертно одноразова грошова винагорода виплачується членам їхніх сімей.

 

В АП додали, що одноразова грошова винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму.

 

"Указом також доручено Кабінету Міністрів розробити та затвердити порядок виплати зазначеної винагороди та передбачати під час розроблення проектів закону про Державний бюджет України на 2020 рік і наступні роки кошти для виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

"Стаття 1 Указу в частині виплати одноразової грошової винагороди набирає чинності з 1 січня 2020 року та застосовується незалежно від часу присвоєння звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку", - додали в АП.

 

Як повідомляли, Кабінет міністрів України схвалив виділення 17,5 мільйонів гривень одноразової допомоги сім'ям загиблих в АТО та воїнам, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій. 

 

 

схожі новини