Новини 13:28

НАТО в Вашингтоні розглянуть пакет військових заходів реагування на агресію РФ - Держдеп

Росія буде предметом обговорення на міністерському рівні.
У четвер, 4 квітня, міністри закордонних справ зустрінуться у Державному департаменті,щоб обговорити роль НАТО у боротьбі з тероризмом та поточну проблему витрат на оборону. Про це повідомляється на сайті Держдепу.
 
 
Зазначається, що перша сесія - перше пленарне засідання буде зосереджене на Росії, де міністри можуть схвалити пакет Чорноморських заходів, спрямованих на поліпшення стримувального та оборонного стану Альянсу в регіоні. І вони, ймовірно, також обговорять договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД).
 
 
"Росія буде предметом обговорення на міністерському рівні. Це, як я сказав раніше, загроза для Альянсу і США. Я передбачаю, що обговорюватимуться всі елементи російської загрози. Це включає в себе дії в Керченській протоці, анексію Криму, окупацію Грузії, напад на Скріпаля, порушення угоди ДРСМД. А Чорноморський пакет, частково, є відповіддю на виклики, з якими ми стикаємося в цьому регіоні. І це не тільки через інцидент у Керченській протоці, а й тому, що ми бачимо, що Росія загрожує Альянсу по всьому східному флангу." - заявив представник Держдепу.
 
 
"Я не можу надати вам деталей про пакет Чорного моря. Я можу сказати вам, що акцент робиться на обороні та стримуванні позиції альянсу в Чорноморському регіоні." - додав він.
 

Нагадаємо, НАТО планує забезпечити прохід суден України через Керченську протоку

схожі новини