Новини 15:54

У Києві відбудеться щорічний міжнародний захід «Київський безпековий форум»

У форумі візьмуть участь понад 1000 осіб, серед них – високі представники України, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

У Києві 11-12 квітня відбудеться 12-ий Київський безпековий форум, його цьогорічного назва –  «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу».

 

Як зазначається, образ «невтомної хвилі» – це посилання на однойменну книгу сенатора США Джона Маккейна.

 

 «Цьогорічний форум збере рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них – високі представники Української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу», – йдеться в повідомленні.

 

Київський безпековий форум, що проходитиме між першим і другим туром президентських виборів, головну увагу зосередить на зовнішньополітичних і безпекових пріоритетах претендентів на посаду глави держави, а також майбутніх виборах до Верховної Ради й формуванні парламентської коаліції.

 

Організатори відзначають, що в колі обговорень під час 15 панельних дискусій форуму – стратегічний вибір України і Заходу, політична, економічна, безпекова і культурна взаємозалежність України і західного світу. Окрема дискусія буде присвячена відносинам України й НАТО та перспективам отримання плану набуття членства в Альянсі. Євроатлантична тема буде також в центрі уваги американської панелі – широкої експертної дискусії, присвяченої зовнішній політиці США у час президентства Дональда Трампа, яку Київський безпековий форум проводитиме спільно з Атлантичною Радою.

 

Крім того, у рамках форуму пройде й серія регіональних сесій, серед яких панель про стратегічне партнерство Києва і Варшави та спеціальний захід, присвячений безпековим аспектам взаємодії між Україною, Румунією і Молдовою.

 

Щорічний «Київський безпековий форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

схожі новини