Новини 16:36

У Києві підірвали авто співробітника спецслужб, підривник загинув

Досудове розслідування здійснює ГУ НП в місті Києві, процесуальне керівництво доручено військовим прокурорам Головної військової прокуратури ГПУ.

У Києві в четвер, 4 квітня, в лікарні помер чоловік, який постраждав при спробі мінування автомобіля співробітника спецслужб. Про це повідомив спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко у Facebook.

 

Лисенко повідомив, що близько 03 години 17 хвилин у Києві чоловік скоїв замах на вчинення терористичного акту стосовно співробітника спецслужби України шляхом спроби мінування його автомобіля.

 

 

 

Під час закладки вибухівки, у результаті спрацьовування вибухового пристрою він отримав численні тілесні ушкодження, від яких помер у лікарні.

 

"Відповідні відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування здійснює ГУ НП в місті Києві, процесуальне керівництво доручено військовим прокурорам Головної військової прокуратури ГПУ", - зазначив Лисенко.

 

Як повідомлялося, у Київській області на полігоні у результаті підриву невідомого вибухового предмету отримали травмування два військовослужбовці строкової служби.