Новини 2019-04-05 11:37

Лікар оголосив результати швидкого тесту крові Порошенка

Водночас медик відзначив, що впродовж найближчих двох годин буде можливість провести більше ґрунтовне обстеження.

Головний лікар київської міської наркологічної лікарні Володимир Ярий повідомив, що в організмі президента Петра Порошенка попередньо не виявлено ніяких психоактивних речовин. Про це він повідомив у п'ятницю, 5 квітня, за результатами швидкого тесту крові кандидата в президенти.

 

«З дозволу людини, яка проходила обстеження, ми використовували декілька способів із виявлення психоактивних речовин в організмі – це були і швидкі тести, результати яких я вже можу оприлюднити: жодної психоактивної речовини знайдено не було. Упродовж найближчих двох годин у нас буде можливість провести більше ґрунтовне обстеження… Після цього в нас буде повна інформація про наявність чи відсутність алкоголю в крові. І більш тривалий термін у нас займає процедура обстеження волосся разом із волосяним фолікулом – до двох тижнів, але ми докладатимемо зусиль, щоб максимально скоротити процедуру», – заявив медик.

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому заявив про готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Водночас він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський» та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, Порошенко оголосив, що готовий провести дебати з Зеленським. Також він відзначив, що дебати – це не шоу, і в законі про вибори президента прописані правила їх проведення.

 

Згодом керівник штабу Зеленського заявив, що Порошенко нібито має виконати ще низку умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Зокрема, Іван Баканов відзначив, що «наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику». За його словами, йдеться про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи.

 

Натомість державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Разом з цим, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомила, що має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону НСК «Олімпійський», однак це питання має врегулювати ЦВК. У свою чергу, заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко повідомив, що дебати, згідно з законом, проводяться на Суспільному телеканалі й оплачуються з державного бюджету. На його думку, швидше за все, кандидати на пост глави держави, які говорять про дебати на стадіоні «Олімпійський», мають на увазі форму агітації, яка має оплачуватися з виборчих фондів кандидаті.

 

4 квітня керівник виборчого штабу Петра Порошенка – Олег Медведєв заявив, що чинний президент України готовий перед дебатами з опонентом Володимиром Зеленським пройти медичне обстеження.

 

5 квітня кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський пройшли медичну експертизу. Порошенко здав кров на аналіз в медпункті стадіону НСК «Олімпійський». Натомість Зеленський здавав аналізи в приватній клініці Eurolab.

схожі новини