Новини 15:34

Снайпер бойовиків обстріляв КПВВ "Мар'їнка". На контрольному пункті введено "червоний" режим

Унаслідок обстрілу старший лейтенант Державної прикордонної служби України Олексій Коневега отримав поранення в ногу.

У п'ятницю, 5 квітня, о 14.00 снайпер незаконних збройних формувань РФ здійснив обстріл блокпосту першого оборонного рубежу перед контрольним пунктом в'їзду-виїзду "Мар'їнка", унаслідок чого старший лейтенант Державної прикордонної служби України Олексій Коневега отримав поранення в ногу. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Військовослужбовця евакуйовано до військового шпиталю. Водночас у прес-службі МВС повідомили, що стан здоров'я пораненого задовільний. 

 

Своєю чергою, у прес-центрі ДПСУ повідомили, що у зоні ураження перебувало кілька десятків цивільних осіб, серед яких і діти. Загалом було зафіксовано шість пострілів зі снайперської гвинтівки з боку тимчасової окупованої території України.

 

У штабі ООС наголошують, що з метою забезпечення безпеки особового складу, який виконує завдання на КПВВ "Мар'їнка", безпеки громадян України, які перетинають лінію зіткнення, роботу КПВВ припинено. Введено режим "червоний".

 

Наразі вжиті контрснайперські заходи підрозділом Збройних Сил України зі складу Об'єднаних сил.

 

Як повідомляли, у зоні проведення операції Обєднаних сил у четвер, 4 квітня, унаслідок обстрілу незаконних збройних формувань поранення отримав український військовий В'ячеслав Логвиненков.