Новини 2019-04-06 14:27

США розширили санкції проти Венесуели

У санкційний список також потрапили дві компанії і один танкер,які перевозили нафту з Венесуели на Кубу.

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти 34 нафтових танкерів венесуельського державного нафтового концерну PDVSA. Про це йдеться на сайті Мінфіну США.

 

Водночас у санкційний список також потрапили дві компанії і один танкер,які  перевозили нафту з Венесуели на Кубу.

 

"Куба продовжує отримувати вигоду від нелегітимного режиму Ніколаса Мадуро і підтримує його через схеми "нафта для репресій". Сполучені Штати залишаються прихильними до переходу до демократії у Венесуелі та до притягнення кубинського режиму до відповідальності за його безпосередню участь у кризі в Венесуелі", - наголосив міністр фінансів Стівен Мнучін.

 

Нагадаємо, до Венесуели прибули літаки з російськими військовими.За даними венесуельського журналіста Хав'єра Майорки, російські військові залишаться в Каракасі для підтримки венесуельської армії.

 

Раніше влада Венесуели вирішила тимчасово закрити три мости на кордоні з Колумбією. 

 

5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Також Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

схожі новини