Новини 09:57

У Страсбурзі стартує весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи

Крім того, планується, що на весняній сесії з річним звітом виступить комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович.

У понеділок, 8 квітня, у Страсбурзі стартує весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це повідомляється на сайті ПАРЄ.

 

Згідно порядку денного, серед головних питань делегати обговорять бюджетну кризу в Раді Європи, яка виникла через несплату внесків Росією.

 

Планується, що в кінці травня з цього приводу розглянуть питання про позбавлення Росії репрезентативних прав у організації.

 

Крім цього, ймовірно на весняній сесії з річним звітом виступить комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович. Також очікується участь генерального секретаря РЄ Турбйорна Ягланда.

 

ПАРЄ також обговорить нові загрози у боротьбі з організованою злочинністю та відмиванням грошей, а також прийме позицію щодо створення нового механізму ЄС з підтримки демократії, верховенства права і основоположних свобод.

 

Як повідомляли, Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) у четвер, 24 січня, прийняла українську резолюцію щодо ситуації в Азовському морі і Керченській протоці. 

 

Попередньо політичний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи підтримав усі українські поправки до проекту резолюції щодо ситуації в Азовському морі і Керченській протоці. Зокрема, в резолюції є формулювання, що захоплені українські моряки, як військовополонені, підпадають під визначення Женевської конвенції.

схожі новини