Новини 2019-04-11 15:41

ЄС не повинен мати ілюзій щодо агресивної поведінки РФ - міністр оборони Литви

Раймундас Каробліс виступив на Київському безпековому форумі.

Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс заявив, що Росія продовжує свою агресивну поведінку і Європа "не повинна мати жодних ілюзій" щодо цього. Про це повідомляє власний кореспондент Тижня.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час 12-го Київського безпековго форуму.

 

"Безпекова ситуація не покращується, Росія продовжує агресивну поведінку, і ми не повинні мати жодних ілюзій щодо неї. Вона посилює військові механізми після анексії Криму, збільшує військовий потенціал, який загрожує не тільки Україні, але і всій Європі", - зауважив він.

 

Він зазначив, що країни НАТО повинні підтримувати Україну, щоб протистояти російській загрозі, в тому числі і в Європі.

 
За його словами, поведінка РФ свідчить про те, що Москва "загрожує не лише Україні, а всій Європі".
 
"Ми маємо продовжувати свій солідарний підхід до України, до того, щоб протистояти цим загрозам не лише в Україні, але і у всій Європі", - наголосив він.

 

Крім того, очільник відзначив, що іноді спостерігається брак солідарності з боку членів-країн Альянсу, однак хороших сигналів все ж більше.

 

"Було затверджено політику посилення присутності в Чорноморському регіоні. Це дуже важливий крок, який свідчить про солідарність з Україною, а також розуміння загроз у регіоні", - підкреслив  він.

 

Як повідомлялося, у четвер і п’ятницю, 11-12 квітня, відбувається 12-ий Київський Безпековий Форум, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

схожі новини