Новини 10:58

"Судова система важко хвора". Луценко відреагував на звільнення Савченко

За його словами, звільнення з-під варти на підготовчому судовому засіданні зовсім не означає зняття обвинувачення

У вівторок, 16 квітня, генпрокурор України Юрій Луценко прокоментував звільнення Надії Савченко з-під арешту. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Причина перша - дозволені законом маніпуляції із безкінечними змінами адвокатів. У Савченко таких адвокатів (які то входили в процес, то покидали його) було 8 платних і 1 безплатний від держави. 
Законопроект для усунення цих зловживань давно лежить в ВР. Причина друга - критично мала кількість суддів в судах. 40% незаповнених вакансій призводить до того, що відвід навіть 1 судді призводить до передачі справи в інший суд. «Футбол» зміни судів у справі Савченко - Рубана з каруселлю відводів на кожному етапі вражає: Верховний суд- Чернігівський районний- Чернігівський апеляційний - Верховний суд- Солом‘янський районний- Київський апеляційний - Верховний суд - Київський апеляційний - Дарницький районний - Київський апеляційний - Броварський районний. Причина третя - небажання окремих суддів виконувати свою роботу. Інакше як самоусуненням важко назвати самовідвод у цій справі тільки тому, що хтось з родичів судді проживає на окупованій території." - наисав Луценко

 

Також генпрокурор висловив впевненість, що везення важкої зброї з так званої днр для обстрілу української столиці не залишиться безкарним.

 

Нагадаємо, у вівторок, 16 квітня, Броварський міський суд випустив з-під арешту народного депутата Надію Савченко.

схожі новини