Новини 11:38

На адмінмежі з окупованим Кримом російські прикордонники затримали активіста Раїма Айвазова

Кримський татарин займався організацією передач для кримських політв'язнів, утримуваних в СІЗО Ростова-на-Дону.

При перетині адміністративного кордону з окупованих Кримом російські прикордонники на КПП "Каланчак" затримали кримськотатарського активіста Раїма Айвазова, наразі родичі не можуть встановити з ним зв'язок і з'ясувати, де він утримується. Про це у середу, 17 квітня, повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" у Facebook.

 

 

"Стало відомо, що кримський татарин, Айвазов Раїм Халілович при перетині російського кордону на КПП "Каланчак" був затриманий. Затримали о 12 годині, на зв'язок виходив о 3 годині. Зараз з ним немає зв'язку більше п'яти годин ", - йдеться в повідомленні.

 

За інформацією активістів, родичі затриманого подзвонили на гарячу лінію ФСБ і прикордонної служби ФСБ. Співробітники прикордонної служби відмовили в наданні інформації, а також повідомили про те, що отримати будь-які дані про затриманого можна в Сімферополі в "Прикордонному управлінні ФСБ по Республіці Крим" (ул.Федотова).

 

"Сім'я затриманого Раїма Айвазова приїхала до Сімферополя, за вказаною співробітниками прикордонної службою адресою, однак їм відмовили в наданні інформації. Рідні дзвонять на гарячу лінію 102, щоб залишити заяву про викрадення людини на кордоні", - розповіли в "Кримській солідарності".

 

Як зазначається, Раїм Айвазов - житель мікрорайону Кам'янка Сімферопольського району, кримськотатарський активіст, який займався організацією передач для кримських політв'язнів, утримуваних в СІЗО Ростова-на-Дону.

 

Нагадаємо, 27 березня в окупованому Криму працівники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії провели щонайменше 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації «Хізб ут-Тахрір». 

схожі новини