Новини 12:32

Стало відомо, коли відбудеться наступний етап випробувань крилатих ракет "Нептун"

Новий етап випробувань мобільного комплексу запланований на травень поточного року.

Наступний етап випробувань мобільного комплексу крилатих ракет "Нептун" планується на травень поточного року. Про це у п'ятницю, 19 квітня, повідомив генеральний конструктор КБ "Луч" Олег Коростильов під час робочої наради із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим.

 

Як зазачається, Турчинов та Коростильов обговорили питання підготовки комплексу до нових випробувань і заходи, необхідні для підготовки до їх серійного виробництва.

 

"Мобільний комплекс крилатих ракет "Нептун", який може знищувати морські та наземні цілі, після завершення всіх випробувань і прийняття на озброєння, має стати одним із головних ударних комплексів, забезпечить захист узбережжя Чорного та Азовського морів", - зазначив секретар РНБО під час наради.

 

Турчинов подякував керівництву та інженерно-технічному колективу КБ "Луч", а також трудовому колективу підприємств-партнерів "за якісне виконання масштабного проекту в рекордно стислі терміни".

 

Нагадаємо, в Одеській області на Державному випробувальному полігоні ЗСУ у п'ятницю, 5 квітня, пройшли успішні випробування крилатої ракети наземного базування для ураження морських та берегових цілей  "Нептун".

 

Своєю чергою, експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець розкрив характеристики нового ракетного комплексу "Нептун", чергові заводські випробування якого пройшли 5 квітня 2019 року. 

схожі новини