Новини 16:01

Французький політолог: Успіх Зеленського є ніби таким собі продовженням динаміки Євромайдану

За браком чітких підсумків реформ від Петра Порошенка 30% виборців, схоже, вирішили висловити своє роздратування на адресу цілого політичного класу.

Успіх Володимира Зеленського на виборах президента України є ніби таким собі продовженням динаміки Євромайдану, соціальний запит на зміни залишається дуже потужним. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив французький політолог Лоран Шамонтен.

 

«Мені здається також, що успіх Володимира Зеленського є ніби таким собі продовженням динаміки Євромайдану. За браком чітких підсумків реформ від Петра Порошенка 30% виборців, схоже, вирішили висловити своє роздратування на адресу цілого політичного класу. Це означає, що соціальний запит на зміни залишається дуже потужним», — сказав він.

 

За словами Шамонтена, ще один важливий висновок із цих виборів — цілковита відкритість процесу, що є абсолютно очевидністю.

 

«Отже, Україна залишається демократичною державою, яка гостро бажає змін. Це, звичайно, унеможливлює ймовірне зближення з Москвою. Для будь-якого українського лідера орієнтація на Європу є, на мою думку, єдиною реалістичною опцією. Політики не можуть собі дозволити проігнорувати ці реалії» , — вважає політолог.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»