Новини 2019-04-23 10:32

У Слов'янську до восьми років засудили терориста "ДНР"

Бойовик упродовж 2014-2018 років брав активну участь в бойових діях на боці російських окупантів проти сил Антитерористичної операції.

Слов’янський міський суд Донецької області засудив бойовика незаконного збройного формування так званої "ДНР" до восьми років позбавлення волі. Про це у вівторок, 23 квітня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, у грудні 2018 року військовослужбовцями одного з підрозділів Збройних Сил України на лінії зіткнення з окупованими територіями під час вогневого контакту з ворогом було затримано учасника збройних формувань Російської Федерації.

 

Співробітниками Військової контррозвідки СБ України зі складу Об'єднаних сил було встановлено, що у вересні 2014 громадянин П., мешканець міста Горлівка Донецької області, піддавшись російській пропаганді, добровільно влаштувався на службу до незаконного збройного формування так званої "ДНР".

 

У подальшому, перебуваючи на посаді оператора ПТКР у складі 3-ї бригади народної міліції "Беркут", він брав активну участь в бойових діях на боці російських окупантів проти сил Антитерористичної операції. Зокрема, у складі цього підрозділу захоплював місто Дебальцеве, у подальшому ніс службу на блокпостах "Калинівка – Радгосп Горлівський", "Кондратіївський терикон" та "Зайцеве, зупинка".

 

У штабі повідомляють, що під час одного з вогневих контактів у жовтні 2016 року громадянин П. зазнав поранення, через що був комісований за станом здоров’я. У червні 2018 року він знову влаштувався до одного з підрозділів збройних формувань Російської Федерації кулеметником, та неодноразово брав участь у обстрілах позицій підрозділів Об'єднаних сил.

 

Після затримання злочинця було передано співробітникам військової контррозвідки зі складу Об'єднаних сил, які забезпечили документування його протиправної діяльності.

 

Нагадаємо, суддю так званого "Верховного суду ДНР" заочно засудили до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

схожі новини