Новини 2019-04-28 12:58

Вибухи на Шрі-Ланці. Поліція затримала головних підозрюваних

Чоловіків звуть Мохаммад Садок Абдул-Хак і Мохаммад Шахід Абдул Хак.

В районі міста Навалапития на Шрі-Ланці вранці, 28 квітня, правоохоронці затримали двох підозрюваних у зв'язку з серіями вибухів в церквах та готелях під час святкування Великодня в регіоні. Про це повідомляє місцевий портал First News.

 

За даними поліцейських, чоловіків звуть Мохаммад Садок Абдул-Хак і Мохаммад Шахід Абдул Хак. Департамент кримінальних розслідувань Шрі-Ланки розшукував їх у зв'язку з вибухами на Великдень.

 

Портал Ada Derana називає затриманих головними підозрюваними у справі. Також поліція у зв'язку з інцидентом заарештувала водія фургона, на якому чоловіки прибули в місто Гампола на Шрі-Ланці, власника будинку, де стояв цей фургон, і власника взуттєвого магазину.

 

Раніше урядовий слідчий повідомив, що вибухи в церквах та готелях під час святкування Великодня на Шрі-Ланці влаштували семеро терористів-смертників. 

 

Нагадаємо, Вибухи почалися вранці 21 квітня під час великодніх богослужінь у католицьких церквах, а також у готелях та на вулицях Баттікалоа, Негомбо та столиці країни Коломбо.