Новини 13:26

Букін заявив про готовність Укроборонпрому до аудиту

Голова держконцерну висловив упевненість, що діалог, який іде на сьогодні щодо реформування концерну, не вплине на вже досягнуте, не знищить напрацювання.

Генеральний директор ДК «Укроборонпрому» Павло Букін заявив, що при здійсненні наміру реформування держконцерну та створення замість нього окремого державного органу з розширеними повноваженнями, головним є збереження вже набутого, налагоджених контактів та існуючих проектів, і висловив готовність концерну до аудиту.

 

"Я впевнений, що діалог, який іде на сьогодні щодо реформування концерну або, як дехто каже, ліквідації концерну, не вплине на вже досягнуте, не знищить напрацювання. Ми вже в 2017-му році переживали подібне. Нам головне зберегти напрацювання, адже маємо велику кількість індустріальних коопераційних програм. Думаю, що здоровий глузд має взяти верх", - сказав він на Міжнародній виставці оборонної промисловості "IDEF2019" у Стамбулі.

 

У цьому ключі він висловив готовність концерну до аудиту та наголосив, що оборонна галузь і військово-технічне співробітництво - це інструменти зовнішньої політики.

 

«Оборонна галузь і військово-технічне співробітництво - це інструменти зовнішньої політики, так є в США, Китаї, Росії. Це дуже чутливі до рівня політичних стосунків галузі. Якщо відбувається погіршення політичних відносинах, то воно відбивається на всіх інших сферах. Нині маємо сподівання на краще, що той високий рівень відносин, який маємо із різними країнами, Туреччиною зокрема, вдасться зберегти та покращити. У нас в Україні успішність оборонного експорту багато залежить від підтримки держави і від рівня лобізму», - сказав гендиректор Укроборонпрому.

 

Нагадаємо, 28 квітня заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Сергій Кривонос повідомив про плани ліквідації  Укроборонпрому і створення замість нього нового державного органу. 

 

23 квітня у НАБУ повідомили про завершення розслідування щодо Укроборонпрому.

схожі новини