Новини 2019-05-01 14:24

Туреччина створює за допомогою Укроборонпрому новий бойовий танк

Також Туреччина вирішує питання двигунів для бронетехніки та БПЛА.

За допомогою ДК "Укроборонпром" Туреччина створює новий бойовий танк, а також вирішує питання двигунів для бронетехніки та БПЛА. Про це у рамках міжнародної оборонної виставки IDEF-19, що триває у Стамбулі, заявив глава Секретаріату оборонної промисловості Туреччини Ісмаілом Деміром, повідомляє 1 травня прес-служба Укроборонпрому.

 

Ісмаіл Демір наголосив на перспективах подальшої двосторонньої співпраці у галузі авіації, зокрема, згадавши про першу партію ударних БПЛА, передану Україні. За його словами Україна і Туреччина вже реалізують масштабні авіаційні проекти, наразі тривають відповідні переговори, важливі для обох країн.

 

Українські представники підтвердили важливість збереження і розвитку досягнутого рівня двосторонньої співпраці у сфері безпеки та оборони.

 

Нагадаємо, представники Спецтехноекспорту, що входить до складу Укроборонпрому, у Стамбулі парафовали контракт із турецькою державною корпорацією Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu на постачання 120 мм ствольних керованих ракет "Конус" виробництва ДП "Луч". 

схожі новини