Новини 17:23

У Білорусі повідомили, що російським нафтопроводом "Дружба" почала надходити чиста нафта

За очікуваннями Мінська, постачання нафтопроводом "Дружба" досягне 60%-70% повної потужності до 10 травня.

Білоруська державна нафтотранспортна компанія "Білнафтохім" заявляє, що постачання нафти нафтопроводом "Дружба" з Росії відновилось у четвер, 2 травня, після тижневої зупинки, спричиненої забрудненням російської нафти. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

 

Згідно з заявою "Білнафтохіму", російську нафту почали транспортувати до Мозирського нафтопереробного заводу на південному сході Білорусі.

 

Водночас словацька компанія «Словнафт» повідомила, що, за угодою з російським Міністерством енергетики, вона очікує відновлення постачання чистої російської нафти всередині травня.

 

За очікуваннями Мінська, постачання нафтопроводом "Дружба" досягне 60%-70% повної потужності до 10 травня, проте для повного відновлення можуть знадобитися місяці.

 

Як повідомлялося, гендиректор АТ "Укртранснафта"  Микола Гавриленко 26 квітня заявив, що компанія не отримала збитків від прокачки російської забрудненої нафти.

 

Нагадаємо, Укртранснафта 25 квітня о 21.43 через неякісну російську нафту вимушено призупинила її транзит магістральним нафтопроводом «Мозир-Броди» (МН «Дружба»).

 

Своєю чергою, 23 квітня Білорусь призупинила експорт бензину та дизеля до України через неякісну нафту з Російської Федерації.

схожі новини