Новини 2019-05-03 11:28

Укроборонпром передав ЗСУ модернізовані танки "Булат"

Модернізована техніка отримала новий захист, систему управління вогнем, ракетний комплекс "Комбат" та потужніший двигун.

Державний концерн “Укроборонпром” відремонтував та модернізував чергову партію танків “Булат”, які надійдуть до українського війська. Про це у п'ятницю, 3 травня, повідомляє прес-служба концерну.

 

 

“Держпідприємством "Завод імені В.О. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром" відремонтовано чергову партію танків "Булат". Ці бойові машини захищають українську землю у найгарячіших точках Сходу України та під час реальних боїв зарекомендували себе як надійна та якісна техніка. Фахівцями заводу були відремонтовані двигуни та корпуси бойових машин, а також низку інших комплектуючих”, - йдеться в повідомленні.

 

У прес-службі повідомляють, що модернізовані "Булати" отримали новий захист, систему управління вогнем, ракетний комплекс "Комбат" та потужніший двигун. Завдяки цим рішенням вдалось досягнути комплексне підвищення характеристик танка. Наприклад, модульний комплекс динамічного захисту "Ніж", який встановлено на "Булатах", відмінно зарекомендував себе під час боїв та штатно встановлюються і на модернізовані танки Т-64 зразка 2017 року та Т-80БВ.

 

Своєю чергою, завдяки системі управління вогнем 1А43У з нічним прицільним комплексом, "Булат" може використовувати ракетний комплекс "Комбат", який дозволяє знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 км. Водночас відремонтовані "Булати" отримали систему управління вогнем 1А43У з підвищеними характеристиками та доопрацюваннями, які були продиктовані бойовим досвідом.


За маневреність танка відповідає форсований двигун 5ТДФМ потужністю 850 к.с., який також за досвідом бойових дій отримав покращені характеристики, спрямовані на підвищення його ресурсу та надійності роботи.

 

Як зазначають в “Укроборонпромі”, нещодавно частина відновлених "Булатів" успішно пройшла приймально-здавальні випробування за участі представників Міноборони, і чергова партія танків передається замовнику.

 

Нагадаємо, у рамках міжнародної оборонної виставки IDEF-19, що відбувається у Стамбулі, генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін підписав Меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств.