Новини 2019-05-04 18:05

Побитий черкаський журналіст перебуває в реанімації у дуже тяжкому стані

Це вже не перший замах на його життя.

У Черкасах жорстоко побили місцевого журналіста Вадима Комарова, він перебуває в реанімації в тяжкому стані. Про це повідомив депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький у Facebook. За його словами, журналіста, побитого і з розбитою головою, сьогодні близько дев'ятої ранку побачили перехожі на перехресті вулиць Надпільної і Небесної Сотні. Вони й викликали «швидку».   

 

Депутат нагадує, що Комаров у своїх публікаціях неодноразово порушував дуже гострі теми. Одна з найбільш гучних публікацій за останній час - про обставини п'яного бунту в Черкаській колонії № 62. Серед інших тем публікацій Комарова - розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво, корупція в Черкаській міськраді. У 2016 році журналіста намагалися застрелити.

 

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що побитий журналіст перебуває у тяжкому стані. «Тривожна інформація з Черкас - жорстоко побили відомого місцевого журналіста Вадима Комарова. Зараз Вадим знаходиться у реанімації у надзвичайно тяжкому стані. Журналіст часто порушував резонансні теми, реально дратував багатьох у Черкасах, хто мав велику владу і великі гроші», - написав Томіленко. «Сподіваємось на професійну роботу лікарів-реаніматологів, а правоохоронці мають належно розслідувати черговий акт брутальної атаки на журналістів. Б’ють одного, а безкарністю намагаються залякати усіх», - підкреслив він.  

 

 

 

 

 

схожі новини