Новини 18:22

Циклон "Фанні" в Індії забрав життя 33 людей

Кількість жертв зростає.

У результаті потужного циклону "Фанні" в Індії, який обрушився на східні регіони країни, загинули щонайменше 33 людини. Ще майже 300 осіб отримали поранення в результаті стихії. Про це повідомляє  Reuters

 

 

Нагадаємо, у п'ятницю, 3 травня, східну частину Індії накрив потужний циклон "Фанні". Прогнозувалися потужні зливи та пориви вітру до 200 км/год. Влада штату Одіша евакуювала понад мільйон людей. Про це повідомило видання The Economic Times. Здебільшого розмістили людей в тимчасових таборах. 

 

 

Пізніше, циклон "Фанні" обрушився на південно-західне узбережжя Бангладеша.  Циклон обрушився на район Кхулна та прилеглі райони країни і почав рух у бік північного сходу, руйнуючи будинки і стовпи електропередач.

 

Нагадаю, 4 травня повідомлялося про щонайменше 12 загиблих в результаті  потужних поривів вітру під час урагану "Фані" у східноіндійському штаті Одіша. Та ще четверо загиблих  в Бангладеш. У більшості випадків люди померли через падіння на них  дерев.  Нинішній циклон вважається найпотужнішим за останні 5 років.

 

 

 

 

 

 

 

схожі новини