Новини 2019-05-08 09:50

"Вибачте, що зробив це". У Франції чоловік взяв в заручники чотирьох жінок

Зловмисник заявив, що він є "збройною рукою" "жовтих жилетів ".

У Франції поліція заарештувала озброєного чоловіка, який у вівторок ввечері захопив чотирьох заручників у передмісті Тулузи. Про це повідомляє французьке видання  Le Figaro.

 

Так, чоловік захопив заручників о 16:20 в магазині в місті Бланьяк, неподалік Тулузи. Згодом стало відомо, що всі заручники – жінки. Чоловік мав шолом, оснащений GoPro. Він також кілька разів стріляв у повітря, щоб залякати поліцію. Близько 19:30 нападник звільнив одну з них, приблизно через годину він звільнив решту.

 

 

Зокрема, поліції вдалося заарештувати чоловіка о 23:45. За даними правоохоронців, зловмисником виявився неповнолітній, якому незабаром виповниться 18 років. Він вже був відомий поліції через причетність до інцидентів з насильством та крадіжки. Його також заарештували раніше у зв'язку з рухом " жовтих жилетів ".

 

За словами прокурора Тулузи, чоловік у грудні брав участь у демонстрації "жовтих жилетів", де був заарештований.

 

Водночас прокурор підтвердив відкриття "пошти", яку залишив молодий чоловік у своєму будинку, де "він виглядає досить пригніченим".  За даними поліцейського джерела, слідчі виявили заповіт, в якому він сказав "вибачте, що зробив це". Молодому чоловікові 17 років і стверджує, що він є "збройною рукою" "жовтих жилетів ".

схожі новини