Новини 2019-05-10 13:48

Die Welt: У Кремнієвій Долині над атомними технологіями майбутнього працює понад 50 стартапів

Крім того, над атомними станціями 4-го покоління працюють також в Європі, Китаї та Індії.
У Кремнієвій Долині над атомними технологіями майбутнього працює понад 50 стартапів. Про це пише німецьке видання Die Welt.

 

"TerraPower аж ніяк не екзотичний унікум. Лише у Кремнієвій Долині над атомними технологіями майбутнього працює понад 50 стартапів. Це не порівняти з кількістю IT-фірм, але регіон стає й Атомною Долиною", - йдеться в матеріалі.

 

В США, окрім TerraPower, своїми візіями про атомні електростанції майбутнього привернули увагу і фірми Hyperion Power та NuScale. Над атомними станціями 4-го покоління працюють також в Європі, Китаї та Індії.

 

"Існує навіть всесвітня дослідницька спілка, яка опікується питанням розвитку атомних електростанцій майбутнього. Generation IV International Forum у 2001 році заснували 9 країн: Аргентина, Бразилія, Велика Британія, Франція, Японія, Канада, Південна Африка, Південна Корея та США. Швейцарія, Росія, Китай, Австралія та Європейська спільнота з атомної енергії приєдналися згодом. Отже, непрямо до цього клубу, через Європейську спільноту з атомної енергії, належить і Німеччина", - наголошується в матеріалі.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень

схожі новини