Новини 2019-05-10 16:26

Збройні сили ФРН заберуть на лікування поранених українських військових

Зазначається, що до Києва прибула група лікарів Бундесверу.

Німеччина надасть допомогу українським пораненим солдатам, які отримали поранення під час бойових дій на сході України. Про це повідомляє прес-служба німецького посольства в Києві.

 

"Найближчими днями Бундесвер перевезе до Німеччини українських солдатів, які отримали поранення під час бойових дій на сході України, для проходження лікування в клініках Бундесверу в Німеччині. Сьогодні до Києва прибула група лікарів Бундесверу. Команда підготує поранених українських солдатів до відправки до Німеччини", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, 14 травня посол ФРН в Україні пан Ернст Райхель і німецький військовий аташе, полковник Генштабу Норберт Гесс попрощаються з медичною місією, яка відправляється до Німеччини, і проведуть прес-конференцію.

 

Наголошується, що з 2014 до 2019 року Бундесвер перевіз загалом 112 українських поранених, з яких 88 пройшли стаціонарне лікування у лікарнях Бундесверу. Дев’ять поранених лікували в цивільних клініках.

 

Раніше стало відомо, що уряд США виділить близько 5 млн доларів та прийме на лікування десятьох важкопоранених українських військовослужбовців.