Новини 17:56

У Чорному морі пройшли спільні тренування ВМС України і Британії типу PASSEX

У ході навчань були виконані завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони і проведені тренування зі зв'язку відповідно до стандартів НАТО.

Український ракетний катер "Прилуки" спільно з британським розвідувальним кораблем Echo (H87) провів спільні навчання типу PASSEX у Чорному морі. Про це у п'ятницю, 10 травня, повідомляє прес-служба Військово-морських сил Збройних сил України в Facebook.

 

 

Зокрема, у ході навчань були виконані завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони і проведені тренування зі зв'язку відповідно до стандартів НАТО.

 

Зазначено, що для навчань задіяли морської багатоцільовий вертоліт М-14, який виконав завдання з висвітлення надводної обстановки в районі тренувань.

 

 

Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.

 

"Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного", ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.

 

 

Як повідомлялося, український ракетний катер "Прилуки" спільно із фрегатом Королівських Військово-морських сил Канади FFH333 "Торонто" провели спільні тренування типу PASSEX в акваторії Чорного моря.

схожі новини