Новини 2019-05-13 10:02

Трамп вирішив провести зустріч з Орбаном попри критику

Представники демократів у Палаті представників закликали Трампа скасувати зустріч з прем’єр-міністром Угорщини.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп має 13 травня зустрітися у Білому домі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном на тлі закликів скасувати переговори. Про це повідомляє Euractiv.

 

"Визнаючи давні зв'язки між США і Угорщиною, президент і прем'єр-міністр обговорять шляхи поглиблення співпраці з цілого ряду питань, включаючи торгівлю, енергетику і кібербезпеку", - наголосила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

 

Так, у листі сенатори закликали Трампа висловити свою стурбованість Орбану про "ерозію" демократії в Угорщині.

 

Водночас представники демократів у Палаті представників закликали Трампа скасувати зустріч з Орбаном, поки той "не поверне свою країну на шлях демократії та поваги до прав людини".

 

Своєю чергою, портал наголошує, що Трамп віддає перевагу зустрічам з авторитарними лідерами над традиційними західними союзниками Вашингтона. Як відомо, зв'язки США з Будапештом були холодними під час президентства Барака Обами, який часто дорікав Орбану за розправу над громадянськими свободами та свободою преси в Угорщині.

 

Раніше член польської опозиційної партії "Громадянська платформа Славомір Нітрас заявив, що Орбан під час кризи в Україні пропонував Польщі захопити українські землі і поділитися ними.

схожі новини