Новини 2019-05-13 15:32

Генпрокуратура просить призупинити роботи на Інститутській

Слідчі і прокурори в кримінальному провадженні не погоджували проведення підготовчих та будівельних робіт зі зведення меморіалу Героїв Небесної сотні.

У Генеральній прокуратурі не погоджували роботи на вулиці Інститутській у Києві на місці слідчого експерименту по справах Майдану і просять їх призупинити. Про це у понеділок, 13 травня, йдеться в повідомленні управління спецрозслідувань Генпрокуратури у Facebook.

 

Повідомляється, що слідчі і прокурори в кримінальному провадженні не погоджували проведення підготовчих та будівельних робіт на Інститутській. У зв'язку з цим керівник управління спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк направив лист заступнику гендиректора з будівництва музею Революції гідності про призупинення робіт на Алеї Героїв Небесної Сотні на період до 29 травня для збереження ландшафту на території в тому вигляді, в якому він був в 2014.

 

Як повідомлялося, у центрі Києві на вулиці Інституській у понеділок, 13 травня, розпочали підготовчі роботи зі спорудження Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні. 

схожі новини