Новини 2019-05-13 17:49

У центрі Києва припинили роботи зі спорудження Меморіалу Героїв Небесної сотні

Активісти закликали вийти на акцію, щоб зупинити будівельні роботи і "не допустити руйнування місця злочинів і пам'яті".
У центрі Києва припинили розпочаті вранці роботи зі спорудження Меморіалу Героїв Небесної сотні, але на разі будівельні роботи не ведуться, також немає робочих і техніки. Про це повідомляє Укрінформ.
 
 
Частина Алеї Героїв Небесної сотні (колишня Інститутська - ред.) огороджена парканом, проте вхід на вулицю не перекритий.
 
 
"Транспорт поїхав годину тому, як почали сходитися журналісти", - сказала представник ініціативи "Зберегти Інститутську" Аліна Боднар.
 
 
При цьому вона наголосила, що питання не в тому, щоб зупинити будівництво саме сьогодні. "Сьогодні ми зупиняємо, а завтра або вночі вони можуть приїхати знову. Зараз приїдуть родичі (Героїв Небесної сотні - ред.), хто зможе, адвокати з дорадчої групи, які ведуть справи Майдану, щоб саме домовитися: які подальші дії, що робити, тому що всі розраховували, що 20 травня суд буде по накладенню арешту і тут ніяких робіт не буде. Всі на це розраховували. А зараз виходить, що треба шукати якісь шляхи, щоб щось зробити, щоб не дати просто техніці знову заїхати і перерити вулицю", - сказала Боднар.
 
 
Водночас на сторінці ініціативи "Зберегти Інститутську" у Facebook активісти закликали вийти на акцію, щоб зупинити будівельні роботи і "не допустити руйнування місця злочинів і пам'яті". На акцію прийшли до 20 активістів та родичів Героїв Небесної сотні.
 
 

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі не погоджували роботи на вулиці Інститутській у Києві на місці слідчого експерименту по справах Майдану і просять їх призупинити.

 

Як повідомлялося, у центрі Києві на вулиці Інституській у понеділок, 13 травня, розпочалипідготовчі роботи зі спорудження Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні. 

схожі новини