Новини 2019-05-15 15:52

Порошенко підписав закон про мову

Церемонія підписання відбулась у присутності голови Верховної Ради України Андрія Парубія та представників парламенту і громадськості.

Президент Петро Порошенко у середу, 15 травня, підписав Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Про це повідомляється прес-служба глави держави у Facebook.

 

 

Церемонія підписання, яка транслювалася на сторінці глави держави у Facевоок, відбулась у присутності голови Верховної Ради України Андрія Парубія та представників парламенту і громадськості.

 

 

 

"Сьогодні 15 травня. У цей день я, як президент України Петро Порошенко, маю високу честь і унікальну можливість підписати Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Я скріпляю підписом ретельно збалансований мовний закон", - сказав Порошенко.

 

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій 14 травня під час пленарного засідання  підписав Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

 

Раніше комітет парламенту з питань регламенту та організації роботи Верховної ради України розглянув на засіданні чотири постанови про скасування "мовного закону" - законопроекту "Про функціонування української мови як державної" та прийняв щодо них рішення.

 

Так, комітет проголосував направити проекти постанов Верховній раді для того, щоб нардепи визначилися з приводу їх прийняття/неприйняття шляхом голосування у сесійній залі.

 

Як повідомлялося, Рада ухваалила у другому читанні законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної" 25 квітня. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів.

 

 

схожі новини