Новини 2019-05-16 17:13

Меркель повідомила, чи братиме участь в європейській політиці після 2021 року

Раніше канцлер ФРН заявила, що відчуває особливу відповідальність за майбутнє Європи.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не претендуватиме на високу посаду в Європейському Союзі після того, як її четвертий і останній термін на посаді закінчиться 2021 року. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

За її словами, вона "не буде доступна для будь-якого політичного офісу, незалежно від того, де він буде знаходитись" після зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у Берліні.

 

Зокрема, Меркель відзначила, що вона "не обійматиме у подальшому жодної політичної посади, незважаючи на те, якою вона могла б бути: навіть на європейському рівні".

 

Так, раніше в інтерв'ю з виданням Süddeutsche Zeitung канцлерка Німеччини заявила, що відчуває особливу відповідальність за майбутнє Європи. "Багато хто непокоїться щодо Європи, і я теж. А тому в мене ще більше зросло почуття відповідальності, аби разом з іншими опікуватися долею цієї Європи", - наголосила вона.

 

Нагадаємо, 7 грудня 2018 року Меркель офіційно оголосила про відставку з посади лідера Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

 

29 жовтня стало відомо, що Меркель має намір відмовитися від висунення своєї кандидатури на пост канцлера після 2021 року. 

схожі новини