Новини 13:48

Рішення Ради Європи щодо РФ - ганебне та суперечливе — Кулеба

Україна та п'ять інших держав проголосували проти рішення КМРЄ, яке відкриває шлях для повернення РФ в ПАРЄ за надзвичайною процедурою.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба назвав суперечливим та ганебним ухвалене рішення Комітету міністрів Ради Європи, яке відкриває шлях для повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи за надзвичайною процедурою. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

За його словами, Україна та п'ять інших держав проголосували проти цього рішення.

 

"Це суперечливе за змістом і ганебне за контекстом рішення. Консенсусу щодо нього в Комітеті міністрів немає. Боротьба триватиме в ПАРЄ на рівні депутатів", - наголосив Кулеба.

 

"Деякі ключові столиці Європи ухвалили рішення повернути РФ в ПАРЄ. Все робиться з посмішками, запевненнями у вірності цінностям і благим намірам. За лаштунками - нормальна цинічна дипломатія тих, хто вирішив будь-якою ціною виручити свого вредного, але давнього партнера - Росію", - підкреслив він.

 

 

 

 

Нагадаємо, 17 травня понад 30 міністрів закордонних справ країн-членів Ради Європи на засіданні у Гельсінкі ухвалили рішення, в якому відкривається шлях для повернення Росії в ПАРЄ за надзвичайною процедурою.