Новини 2019-05-21 13:08

"Різновид енергетичної зброї РФ". Україна і США виступили проти будівництва "Північного потоку-2"

Міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що потрібно протидіяти тим, хто може використовувати енергетику як зброю.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував міністру енергетики Сполучених Штатів Америки Ріку Перрі об’єднати зусилля з протидії російському газовому проекту "Північний потік-2". Про це повідомляє Урядовий портал.

 

За словами Гройсмана, основна стратегічна мета уряду - повна інтеграція до енергетичного ринку ЄС, а також збереження ролі України як ключового транзитера газу. 

 

"Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії. Вони хочуть використати цей газопровід для впливу на європейських партнерів. Україна категорично проти будівництва. Дякуємо США за підтримку в цьому важливому питанні", - зауважив він.

 

Своєю чергою, Перрі підкреслив, що США підтримують Україну.

 

"В Україні величезні природні ресурси знаходяться під землею, і це важливий ресурс вашого народу. Потрібно протидіяти тим, хто може використовувати енергетику як зброю. Тому США виступають проти будівництва російського газопроводу Nord Stream 2", - наголосив він.

 

Раніше посол США у Німеччині Річард Гренелл виступив з погрозами санкційних заходів проти німецьких компаній, що беруть участь у проекті російського газопроводу "Північний потік-2".

 

Крім того, віце-президент США Майк Пенс розкритикував Німеччину за будівництво проекту "Північний потік-2" і недостатні витрати на оборону. 

схожі новини