Новини 16:22

Помер громадський діяч Маркіян Іващишин

Іващишину було 52 роки. Причиною смерті став обрив тромбу.

У вівторок, 21 травня, у Львові помер відомий громадський діяч, лідер “Революції на граніті та засновник «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин. Про це під час засідання сесії Львівської облради повідомив голова ЛОР Олександр Ганущин.

 

 

За даними ZAXID.NET, Маркіян йшов разом Андріаном Кліщем по вул. Кубійовича, коли Іващишину раптово стало погано та він впав на тротуарі. Маркіян Іващишин помер у віці 52 років. Причиною смерті став обрив тромбу.

 

Нагадаємо, що Маркіян Іващишин народився у вересні 1966 року у Львові. Він був активним членом Студентського братства Львова – однієї з найважливіших громадських організацій в історії України.

 

З нагоди 30-річчя Студентського братства Львова, яка виповнилась 18 травня, Петро Порошенко нагородив державними нагородами 15 членів братства, серед них був і Маркіян Іващишин.

 

Маркіян Іващишин був одним з провідників студентського політичного голодування у Києві, відомого, як Революція на граніті.

 

Із 1993 року Маркіян Іващишин був директором «Мистецького об’єднання «Дзиґа». Також він був власником культових львівських кав'ярень «Лялька», «Під Клепсидрою». У 2002 року Маркіян Іващишин спільно з Ярославом Рущишином створили «Львівську газету».

схожі новини