Новини 2019-05-22 09:13

"Погрожував вбивством". Клієнти адвоката Трампа написали заяву до ГПУ на Коломойського

Мова йде про громадян США Ігоря Фрумана і Льва Парнаса.

До Генеральної прокуратури України надійшла заява громадян Сполучених Штатів Америки Ігоря Фрумана і Льва Парнаса про погрози з боку олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає Liga.net.

 

"Так, до нас зайшла вчора така заява до громадської приймальні", - зауважила вона.

 

За словами Сарган, до ГПУ подали копію заяви, оскільки рішення про відкриття провадження ухвалює Держбюро розслідувань. Водночас Генпрокуратура виступає в ролі процесуального керівника. Вона уточнила, що про відкриття кримінального провадження рішення буде приймати саме ДБР.

 

Водночас у ДБР заявили, що на даний момент до них не надходила така заява, у Нацполіції поки не прокоментували це питання.

 

Своєю чергою, адвокат громадян США Аліна Самарець підтвердила Liga.net інформацію про подання такої заяви. Вона сказав, що заява "про те, що Коломойський погрожував вбивством моїм клієнтам" направлено генпрокурору Юрію Луценку, голові МВС Арсену Авакову і главі ДБР Роману Трубі.

 

Крім того, Самарец уточнила, що Фруман і Парнас звернулися до українських правоохоронних органів саме за порадою їх адвоката Рудольфа Джуліані.

 

Нагадаємо, 16 травня олігарх Ігор Коломойський прилетів в Україну з Ізраїлю.  Як зазначається, він не приїздив у країну з червня 2017 року.

 

Як повідомлялося,  Коломойський заявив, що "допомагав" новообраному президенту України Володимиру Зеленському порадами, і робить це й зараз. 

 

Крім того, олігарх дав інтерв’ю розслідувачам з програми "Наші гроші", яке було опубліковане на каналі Bihus.info 2 травня. Зокрема, олігарх назвав війну на сході України "громадянським конфліктом".