Новини 2019-05-22 10:18

В окупованому Криму під арештом залишили двох фігурантів червоногвардійської "справи Хізб ут-Тахрір"

Арсен Абхаіров і Ескендер Абдулганієв перебуватимуть у СІЗО до 13 липня.

Підконтрольний Кремлю Верховний "суд" Криму відхилив апеляційну скаргу захисту двох фігурантів червоногвардійської "справи Хізб ут-Тахрір" і залишив під арештом Арсена Абхаірова і Ескендера Абдулганієва. Таким чином вони перебуватимуть у СІЗО до 13 липня. Про це у вівторок, 21 травня, повідомило громадське об'єднання "Кримська солідарність" у Facebook.

 

Як зазначається, засідання відбувалися в закритому режимі. Родичам також не дозволили бути присутнім на винесенні рішення.

 

Раніше підконтрольний Російській Федерації "Верховний суд Криму" залишив під вартою до 13 липня затриманого в лютому фігуранта червоногвардійської групи "справи Хізб ут-Тахрір" Рустема Емірусеїнова.

 

Нагадаємо, 14 лютого в будинках кримських татар у селищі Октябрське Красногвардійського району російські силовики провели обшуки. Пізніше в управління ФСБ в Сімферополі відвезли Ескендера Абдулганієва, Арсена Абхаїрова і Рустема Емірусеїнова.

 

15 лютого в Сімферополі підконтрольний Кремлю Київський райсуд арештував трьох затриманих кримських татар за підозрою в участі в забороненій в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

 

Федеральна служба безпеки Росії стверджує, що затримані жителі Красногвардійського району причетні до діяльності організації «Хізб ут-Тахрір».