Новини 2019-05-25 13:35

Петиція за відставку голови АП Богдана зібрала необхідну кількість підписів

Для того, щоб петицію розглянув президент, під зверненням мають підписатися не менше 25 тисяч громадян.

Петиція за відставку глави Адміністрації президента Андрія Богдана набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. Такі дані у суботу, 25 травня, містяться на сторінці відповідної петиції на сайті президента.

 

На момент публікації цього матеріалу петиція зібрала 25 тисяч 733 підписів.

 

"Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки глави Адміністрації президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону Про очищення влади (люстрацію)", - йдеться у тексті петиції, зареєстрованої на сайті глави держави 23 травня 2019 року.


Як відомо, для того, щоб петицію розглянув президент, під зверненням мають підписатися не менше 25 тисяч громадян.

 

Як повідомлялося, Міністерство юстиції попросило Адміністрацію президента Володимира Зеленського надати копії трудових книжок та інформацію про початок люстраціонної перевірки призначених голів відомства. 

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив главою своєї адміністрації юриста Андрія Богдана.

 

Богдан був радником Зеленського з юридичних питань під час президентських перегонів. Крім того, він відомий як юрист олігарха Ігоря Коломойського. Також був радником Миколи Азарова, який тоді очолював уряд України.

 

Зауважимо, Богдан працював на високих посадах за часів Віктора Януковича, тому підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.