Новини 2019-05-28 09:52

Президент Зеленський відвідав передову

Оглянувши побутові умови, у яких перебувають захисники, Зеленський відзначив необхідність покращення забезпечення.

Президент України Володимир Зеленський здійснив першу робочу поїздку на Луганщину, де оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті. Про це у понеділок, 27 травня, повідомили у прес-службі глави держави.

 

 

“Глава держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів. У Станиці Луганській президент побував на передовій, зокрема в посту спостереження та бліндажах. Найближча позиція супротивника – за 400 метрів”, - йдеться в повідомленні.

 

 

Оглянувши побутові умови, у яких перебувають захисники, Зеленський відзначив необхідність покращення забезпечення.

 

 

«Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними», – сказав глава держави.

 

 

Крім того, президент заслухав доповідь командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак, поінформували в прес-службі.

 

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель провела телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Зокрема, лідери обговорили реалізацію Мінських угод та двосторонню співпрацю між ФРН та Україною.