Новини 13:48

ПриватБанк подав апеляції на рішення Окружного адмінсуду Києва

Банком була подана апеляційна скарга

Націоналізований "ПриватБанк" подав апеляційні скарги на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 квітня 2019 року у справі №826/7432/17. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як наголошується в повідомленні, оскаржене рішення суду за позовом колишнього співвласника банку Ігоря Коломойського про скасування рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ "ПриватБанк" з ринку за участю держави.

Також банком була подана апеляційна скарга на рішення за позовом колишнього акціонера банку кіпрської компанії "ТрианталИнвестментс ЛТД" про скасування рішення комісії НБУ про визначення переліку пов'язаних з банком осіб.

 

"З урахуванням цього, зазначені судові рішення не набрали чинності і не мають ніяких правових наслідків", - наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 18 квітня, Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Ігоря Коломойського ухвалив рішення, яким встановив процедуру виведення «Приватбанку» з ринку за участю держави такою, що порушує норми чинного законодавства.

 

Петро Порошенко заявив, що рішення суду щодо Приватбанку загрожує Україні багатомільярдними збитками і дефолтом.

 

Представник прес-служби банку Інна Музичук повідомила, що визнання процедури націоналізації Приватбанку незаконною поки ніяк не вплине на його роботу.

 

У посольстві США нагадали, що у 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Нацбанку  націоналізувати Приватбанк на вимогу колишніх власників як "єдиний ефективний метод захисту вкладників банку – українського народу та бізнесу – і стабільності фінансової системи".

 

У посольстві назвали важливим те, що українська влада продовжує свої зусилля щодо відшкодування збитків від колишніх власників та пов’язаних сторін збанкрутілих банків. Міжнародні партнери України будуть уважно стежити за розвитком подій у цій сфері.

 

Також на судове рішення щодо Приватбанку відреагували в Євросоюзі.

схожі новини