Новини 2019-05-28 15:08

У Косові заявили про затримання росіянина, який «маскувався під дипломата»

Поліція Косова заявила, що затриманих підозрюють у причетності до "кримінальних дій".

Поліція в Косові під час спецоперації у населеній переважно сербами півночі затримала громадянина Росії, який «маскувався під дипломата», повідомив президент Косова Хашим Тачі.

 

Водночас російське посольство в Белграді заявило, що перевіряє повідомлення про затримання громадянин Росії, якого в диппредставництві ідентифікували як Михайла Краснощенка.

 

Проведена вранці 28 травня спецоперація косовської поліції, під час якої затримали «декількох місцевих поліцейських і громадян», привела до того, що в Сербії привели збройні сили в повну бойову готовність.

 

Поліція Косова заявила, що затриманих підозрюють у причетності до «кримінальних дій». За повідомленням, під час операції четверо поліцейських були поранені.

 

У Белграді через спецоперацію косовської поліції скликали надзвичайну сесію Ради національної безпеки. Президент Александар Вучич попередив представників Євросоюзу, що Сербія «буде реагувати в разі, якщо косовська спецполіція не зупинить акцію й не залишить північ Косова».

 

Нагадаємо, Сербія 28 травня наказала своїм військам зберігати повну бойову готовність після повідомлень про те, що поліція Косова увійшла в населені сербами райони колишньої сербської провінції.

схожі новини