Новини 11:19

Бойовики зірвали ремонтні роботи у Саханці, обстрілявши позиції ООС з важкої артилерії та мінометів

Напередодні були надані взаємні додаткові гарантії безпеки щодо дотримання режиму припинення вогню на період з 27 по 29 травня 2019 року.

Збройні формування Російської Федерації зірвали проведення ремонтно-відновлювальних робіт газорозподільчої станції у Саханці Донецької області, обстрілявши позиції українських військових з мінометів калібру 120 мм, також двічі був застосований артилерійський високоточний боєприпас калібру 152 мм. Про це у середу, 29 травня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Fаcebook, посилаючись на інформацію української сторони СЦКК.

 

Наголошується, що відповідно до заявки підприємства "Донбастрансгаз" щодо обстеження та ремонту обладнання газорозподільчої станції у населеному пункті Саханка, Збройними Силами України та представниками команди Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ по взаємодії були надані взаємні додаткові гарантії безпеки щодо дотримання режиму припинення вогню на період з 27 по 29 травня 2019 року.

 

"Незважаючи на це, 28 травня 2019 року о 09.27, грубо порушуючи наявні гарантії безпеки на проведення робіт у зазначеному районі, збройні формування Російської Федерації у Донецькій області з напрямку населеного пункту Безіменне почали масований обстріл позицій Збройних Сил України на південно-східній околиці населеного пункту Широкине із застосуванням важкого озброєння, забороненого Мінськими домовленостями. Противник вів обстріл з мінометів калібру 120 мм. Крім того, двічі був застосований артилерійський високоточний боєприпас калібру 152 мм", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, на Донбасі у зоні проведення операції Об'єднаних сил у вівторок, 28 травня, під час відбиття атаки збройних формувань Російської Федерації зник безвісти один з військовослужбовців саперної групи ЗСУ.

 

 

схожі новини