Новини 2019-05-31 13:38

Зустріч у "нормандському форматі" може відбутися в середині липня - Данилюк

Секретар РНБО заявив, що найближчим часом буде призначений склад представників від України в Тристоронній контактній групі.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що зустріч лідерів країн-учасників "нормандського формату" щодо врегулювання ситуації на Донбасі може відбутися в середині липня. Про це повідоялє "Інтерфакс-Україна".

 

"Сьогодні відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з міністрами закордонних справ Франції і Німеччини, де 90% часу було відведено на обговорення Мінського процесу. Такий активний діалог ми будемо продовжувати і готуватися до зустрічі в "нормандському форматі". Це може відбутися десь у середині липня, такий є план", - зауважив він.

 

За його словами, найближчим часом буде призначений персональний склад представників від України в Тристоронній контактній групі.

 

Нагадаємо, 24  травня канцлер Німеччини Ангела Меркель провела телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським, під час якої було обговорено нормандський формат.

 

Раніше в МЗС України заявили, що команда новообраного президента Зеленського навряд чи встигне швидко підготувати зустріч з лідерами Німеччини, Франції і Росії, тому саміту "нормандської четвірки" в червні найімовірніше не буде. 

схожі новини