Новини 2019-05-31 19:49

Данилюк анонсував засідання РНБО щодо війни на Донбасі та проблем в енергетиці

РНБО вирішила дати два тижні учасникам сьогоднішнього засідання для підготовки пропозицій щодо вирішення проблем у сфері енергетики.

Наступне повноцінне засідання Ради національної безпеки і оборони буде присвячене війні на Донбасі. Про це у п'ятницю, 31 травня, за підсумками наради заявив секретар РНБО Олександр Данилюк.

 

Крім того, Данилюк додав, що РНБО вирішила дати два тижні учасникам сьогоднішнього засідання для підготовки пропозицій щодо вирішення проблем в енергетиці.

 

"Сьогодні була нарада. Перше повноцінне засідання буде присвячене проблемам на Сході...з війною на Сході. Після цього буде ще одне засідання з питань енергетики", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 31 травня, провів нараду за участю членів Ради національної безпеки і оборони України, присвячену енергетичній безпеці.

 

Також Зеленський затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Відповідний указ №340/2019 опублікований на сайті президента у п'ятницю, 31 травня.

схожі новини