Новини 12:39

В АП заявили, що Трамп запросив Зеленського до США

Водночас президент подякував Сполученим Штатам Америки за послідовну підтримку територіальної цілісності України.

В Адміністраці президента України Володимира Зеленського 1 червня повідомили, що голова української держави подякував президенту Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу за запрошення здійснити офіційний візит до Вашингтона.

 

Також, поінформували в АП, глава держави також підкреслив, що проект закону щодо посилення підтримки України, який був презентований у Палаті представників Конгресу США,  є важливим сигналом про міцне стратегічне партнерство двох країн.

 

"Дякую Сполученим Штатам Америки за послідовну підтримку територіальної цілісності України", – зазначив Зеленський. 

 

Нагадаємо, 30 травня спецпредставник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер заявив, що американська президентська делегація, яка відвідала інавгурацію Володимира Зеленського, обговорювала з Дональдом Трампом можливість проведення телефонних переговорів або зустрічі з новообраним українським президентом. 

 

Раніше Трамп привітав Зеленського з перемогою на президентських виборах і висловив свою підтримку Україні. 

 

Як повідомлялося, у Палаті представників Конгресу Сполучених Штатів Америки представлено проект закону, що передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальності цілісності України, розширення оборонної допомоги та надання нашій державі статусу головного військово-політичного союзника США. 

схожі новини