Новини 2019-06-02 14:53

У Британії опозиція звинуватила президента США у втручанні в демократію

Лідер британських лейбористів заявив, що наступного британського прем'єра "повинен вибирати не американський президент".

Підтримка президентом США Дональдом Трампом колишнього міністра закордонних справ Британії Боріса Джонсона є неприйнятним втручанням у внутрішні справи. Про це заявив лідер британських лейбористів Джеремі Корбін, передає Reuters.

 

Зокрема, Корбін заявив, що наступного британського прем'єра "повинен вибирати не американський президент".

 

"Спроба президента Трампа вирішити, хто стане наступним прем'єр-міністром Британії, - це абсолютно неприйнятне втручання в демократію нашої країни. Наступного прем'єр-міністра повинен вибирати не американський президент, не 100 тисяч нерепрезентативных членів Консервативної партії, а британський народ на загальних виборах", - додав Корбін.

 

Раніше Трамп публічно підтримав наміри Бориса Джонсонастати наступним британським прем'єр-міністром і закликав всіх кандидатів взяти на себе зобов'язання збільшити витрати на оборону.

 

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп порадив Великій Британії вийти з Європейського Союзу без угоди, якщо країну не влаштовують умови Брюсселя. Також він рекомендував не виплачувати Європейському Союзу штраф у розмірі 39 млрд фунтів за невиконання зобов'язань за термінами виходу з ЄС (Brexit).

 

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей оголосила, що піде у відставку з посади лідера Консервативної партії 7 червня. 

схожі новини