Новини 2019-06-02 18:24

Матіос скликав силовиків через провокаційне відео з анексією Буковини

Головний військовий прокурор внесе до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос у відповідь на провокаційне відео окупацію Румунією української частини Буковини за умови повномасштабної агресії РФ проведе нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконуючим обов`язки голови СБУ.

 

«Інформую - буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (зрозумілими але процесуально не встановленими особами) до вчинення особливо тяжких злочинів, що посягають на територіальну цілісність української держави. У зв’язку з викладеними у статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконуючим обов`язки голови СБУ», - написав він у Facebook.

 

 

 

Матіос додав, що всі отримають законні доручення у межах кримінального провадження.

 

Нагадаємо, 19 вересня 2018 року ЗМІ повідомили, що у консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти під присягою. 

 

У Міністерстві закордонних справ Угорщини заявили, що громадяни України "не скоюють злочин", якщо не повідомляють про те, що вони мають паспорт іншої країни. 

схожі новини