Новини 17:48

Бойовики поспіхом облаштовують "другу лінію оборони" - розвідка

Поспішність дій окупантів з мінування території за відсутності взаємодії між підрозділами призводить до чисельних підривів російських військовослужбовців на власних мінах.

Збройні формування Російської Федерації поспіхом облаштовують "другу лінію оборони" на Донбасі і неузгоджено мінують навколишні території, у зв'язку з чим упродовж останніх трьох діб загинули чотири бойовики російсько-окупаційних військ. Про це у понеділок, 3 червня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

 

“Активізувались роботи з обладнання позицій так званої “другої лінії оборони”, які передбачається посилювати резервами, сформованими у тому числі за рахунок сил і засобів так званих “республіканських міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій”. Зазначені позиції по всьому периметру їх розташування в авральному порядку обладнуються мінно-вибуховими загородженнями з використанням протитанкових та протипіхотних мін”, - повідомив Праута.

 

Водночас, за його словами, поспішність дій окупантів з мінування території за відсутності взаємодії між підрозділами призводить до чисельних підривів російських військовослужбовців на власних мінах.


“Так, упродовж останніх трьох діб з вказаних причин загинули чотири військовослужбовці російсько-окупаційних військ”, - уточнив речник.

 

У МОУ також зазначили, що мінування окупантами додаткових ділянок у тилу підвищує рівень небезпеки для цивільного населення, яке мешкає на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

 

Як повідомлялося, під час виконання завдання у районі проведення операції Об'єднаних сил загинув військовослужбовець окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Вадим Забава. 

схожі новини