Новини 10:39

Президент заявив, що Україна готова до переговорів з Росією

Крім того, Зеленський подякував за підтримку, яку НАТО надає Україні. За його словами, російська агресія залишається викликом євроатлантичній безпеці.

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність до переговорів з Російською Федерацією. Відповідну заяву глава держави зробив у ході спільного брифінгу з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

 

Зеленський зазначив, що для того, щоб почати переговори з РФ необхідно посилити політичну, економічну та військову сфери України.

 

"Стратегічний курс України для того, щоб отримати повноцінне членство в НАТО... це пріоритет нашої зовнішньої політики. Україна прагне досягти високих стандартів життя, викорінити корупцію та модернізувати державу. Це можливо тільки забезпечивши нашу національну безпеку. Ми готові вести переговори з РФ, ми готові впровадити мінські домовленості, але ми спочатку повинні мати можливість захищати себе і стати сильнішими в економічному, політичному і військовому сенсі", - заявив він.

 

Також Зеленський подякував за підтримку, яку НАТО надає Україні. За його словами, російська агресія залишається викликом євроатлантичній безпеці.

 

Крім того, президент назвав ключовим завданням стабільність і безпеку в Чорному морі за підтримки НАТО.

 

Нагадаємо, Зеленський повідомив, що Україна розраховує на відновлення регулярного діалогу в рамках Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях і запрошує Північноатлантичну раду провести засідання в нашій країні. 

схожі новини