Новини 2019-06-06 12:05

США допоможуть Україні боротися з пропагандою і дезінформацією РФ на Донбасі - сенатор

Сенатор Роберт Портман від Республіканської партії провів розмову з Зеленським.

У Сполучених Штатах Америки сенатор Роберт Портман від Республіканської партії обговорив на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським потребу української армії в нових системах озброєнь та ідеї боротьби з російською пропагандою на Донбасі. Про це йдеться на сайті сенатора.

 

"У нас була хороша дискусія про російську агресію в Криму і на Донбасі… Він відверто говорив про хоробрість своїх військ, а також про їхні потреби з точки зору систем озброєння і базових умов", - розповів сенатор.

 

За словами сенатора, вони також обговорили поширення російської пропаганди вздовж східного кордону України та проблему заглушення українських телевізійних сигналів на окупованих територіях.

 

"Ми обговорили деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, глушінню і дезінформації, і я вже зв'язувався з Державним департаментом щодо цих ідей", - повідомив сенатор.

 

Також Портман і Зеленський обговорили, як збільшити тиск на Москву, щоб вона звільнила захлплених 24 українських моряків. Портман пообіцяв працювати у Сенаті США задля звільнення українців.

 

Раніше Сенат США запропонував збільшити до 300 мільйонів доларів та суттєво розширити допомогу в політиці безпеки Україні в американському оборонному бюджеті на 2020 рік.

схожі новини