Новини 2019-06-10 12:39

Поліція оточила будівлю уряду у Молдові

Напередодні затверджений парламентом новий прем'єр-міністр країни Майя Санду анонсувала низку кадрових перестановок.

Співробітники правоохоронних органів у понеділок, 10 червня, оточили будівлю уряду Молдови. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

Зауважимо, напередодні затверджений парламентом новий прем'єр-міністр країни Майя Санду заявила, що після першого засідання уряду (засідання, за її словами, пройде в будівлі парламенту) члени нового Кабінету міністрів підуть до будівлі уряду, яка розташована на площі Великих Національних зборів.

 

Санду також анонсувала низку кадрових перестановок.

 

Як повідомлялося, тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, заступник голови Демократичної партії Павел Філіп підписав указ про призначення дострокових парламентських виборів на 6 вересня цього року.

 

Європейський Союз позитивно прокоментував прийняте 8 червня парламентом Молдови рішення щодо формування урядової коаліції та ще раз закликав всі залучені сторони до спокою й стриманості, а також до пошуку виходу з нинішньої політичної кризи демократичними засобами. 

 

Своєю чергою, Служба безпеки України для недопущення загострення ситуації в Кишиневі посилила контррозвідувальний режим на в`їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих росіян.